Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Tantaali - polymeerikondensaattorit > 2R5TAE330MI
2R5TAE330MI
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 2R5TAE330MI luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 2R5TAE330MI
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP TANT POLY 330UF 2.5V 2917
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs6000 pcs9000 pcs15000 pcs
Product parameter
Osa numero 2R5TAE330MI Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP TANT POLY 330UF 2.5V 2917 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 98874 pcs Tietolomake TA Series Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 2.5V
Tyyppi Molded Toleranssi ±20%
Koko / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Sarja POSCAP™ TA