Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Tantaali - polymeerikondensaattorit > 2R5TAE680MFL
2R5TAE680MFL
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 2R5TAE680MFL luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 2R5TAE680MFL
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP TANT POLY 680UF 2.5V 2917
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero 2R5TAE680MFL Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP TANT POLY 680UF 2.5V 2917 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 57975 pcs Tietolomake TA Series Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 2.5V
Tyyppi Molded Toleranssi ±20%
Koko / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Sarja POSCAP™ TA