Koti > Tuotteet > Discrete Semiconductor Products > Diodit - Tasasuuntaajat - Arrayit > DA3J101J0L
DA3J101J0L
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DA3J101J0L luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DA3J101J0L
Valmistaja Panasonic
Kuvaus DIODE ARRAY GP 80V 150MA SMINI3
(Yhdysvaltain dollareina)
6000 pcs
Product parameter
Osa numero DA3J101J0L Valmistaja Panasonic
Kuvaus DIODE ARRAY GP 80V 150MA SMINI3 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1315461 pcs Tietolomake DA3J101J0L
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1.2V @ 100mA
Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 80V Nopeus Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Sarja - Käänteinen Recovery Time (TRR) 3ns
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case SC-85
Käyttölämpötila - liitäntä 150°C (Max) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 13 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Standard
diodikonfiguraatiolla 1 Pair Common Anode Yksityiskohtainen kuvaus Diode Array 1 Pair Common Anode Standard 80V 150mA (DC) Surface Mount SC-85
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 100nA @ 80V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 150mA (DC)