Koti > Tuotteet > Discrete Semiconductor Products > Diodit - Tasasuuntaajat - Arrayit > DA3S101J0L
DA3S101J0L
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DA3S101J0L luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DA3S101J0L
Valmistaja Panasonic
Kuvaus DIODE ARRAY GP 80V 150MA SC89
(Yhdysvaltain dollareina)
6000 pcs
Product parameter
Osa numero DA3S101J0L Valmistaja Panasonic
Kuvaus DIODE ARRAY GP 80V 150MA SC89 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1237729 pcs Tietolomake DA3S101J0L
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1.2V @ 100mA
Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 80V Toimittaja Device Package SC-89
Nopeus Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed Sarja -
Käänteinen Recovery Time (TRR) 3ns Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case SC-89, SOT-490 Käyttölämpötila - liitäntä 150°C (Max)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 13 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi Standard diodikonfiguraatiolla 1 Pair Common Anode
Yksityiskohtainen kuvaus Diode Array 1 Pair Common Anode Standard 80V 150mA (DC) Surface Mount SC-89, SOT-490 Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 100nA @ 80V
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 150mA (DC) Perusosan osanumero DA3S101