Koti > Tuotteet > Discrete Semiconductor Products > Diodit - Tasasuuntaajat - Arrayit > DA4J101K0R
DA4J101K0R
DA4J101K0R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DA4J101K0R luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DA4J101K0R
Valmistaja Panasonic
Kuvaus DIODE ARRAY GP 80V 100MA SMINI4
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs6000 pcs15000 pcs30000 pcs
Product parameter
Osa numero DA4J101K0R Valmistaja Panasonic
Kuvaus DIODE ARRAY GP 80V 100MA SMINI4 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 457907 pcs Tietolomake DA4J101K0R
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1.2V @ 100mA
Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 80V Toimittaja Device Package SMini4-F3-B
Nopeus Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed Sarja -
Käänteinen Recovery Time (TRR) 3ns Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 4-SMD, Flat Leads Muut nimet DA4J101K0RTR
Käyttölämpötila - liitäntä 150°C (Max) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 11 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Standard
diodikonfiguraatiolla 2 Independent Yksityiskohtainen kuvaus Diode Array 2 Independent Standard 80V 100mA (DC) Surface Mount 4-SMD, Flat Leads
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 100nA @ 80V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 100mA (DC)