Koti > Tuotteet > Discrete Semiconductor Products > Diodit - Tasasuuntaajat - Arrayit > DA4X101K0R
DA4X101K0R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DA4X101K0R luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DA4X101K0R
Valmistaja Panasonic
Kuvaus DIODE ARRAY GP 80V 100MA MINI4
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs6000 pcs15000 pcs30000 pcs75000 pcs
Product parameter
Osa numero DA4X101K0R Valmistaja Panasonic
Kuvaus DIODE ARRAY GP 80V 100MA MINI4 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1269373 pcs Tietolomake DA4X101K0R
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1.2V @ 100mA
Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 80V Toimittaja Device Package Mini4-G4-B
Nopeus Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed Sarja -
Käänteinen Recovery Time (TRR) 3ns Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case SC-61AB Muut nimet DA4X101K0RTR
Käyttölämpötila - liitäntä 150°C (Max) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 11 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Standard
diodikonfiguraatiolla 2 Independent Yksityiskohtainen kuvaus Diode Array 2 Independent Standard 80V 100mA Surface Mount SC-61AB
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 100nA @ 80V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 100mA