Koti > Tuotteet > Discrete Semiconductor Products > Diodit - Zener - taulukot > DZ37120D0L
DZ37120D0L
DZ37120D0L
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DZ37120D0L luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DZ37120D0L
Valmistaja Panasonic
Kuvaus DIODE ZENER ARRAY 12V SSSMINI3
(Yhdysvaltain dollareina)
10000 pcs
Product parameter
Osa numero DZ37120D0L Valmistaja Panasonic
Kuvaus DIODE ZENER ARRAY 12V SSSMINI3 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1277490 pcs Tietolomake DZ37120D0L
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Zener (Nom) (Vz) 12V
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1V @ 10mA Toleranssi -
Toimittaja Device Package SSSMini3-F2-B Sarja -
Virta - Max 150mW Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case SOT-723 Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 11 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Impedanssi (Max) (Zzt) 30 Ohms Yksityiskohtainen kuvaus Zener Diode Array 1 Pair Common Anode 12V 150mW SSSMini3-F2-B
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 50nA @ 7V kokoonpano 1 Pair Common Anode