Koti > Tuotteet > Discrete Semiconductor Products > Diodit - Zener - taulukot > DZ3X068D0L
DZ3X068D0L
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DZ3X068D0L luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DZ3X068D0L
Valmistaja Panasonic
Kuvaus DIODE ZENER ARRAY 6.8V MINI3
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs6000 pcs
Product parameter
Osa numero DZ3X068D0L Valmistaja Panasonic
Kuvaus DIODE ZENER ARRAY 6.8V MINI3 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1762821 pcs Tietolomake DZ3X068D0L
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Zener (Nom) (Vz) 6.8V
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1V @ 10mA Toleranssi -
Toimittaja Device Package Mini3-G3-B Sarja -
Virta - Max 200mW Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 11 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Impedanssi (Max) (Zzt) 30 Ohms Yksityiskohtainen kuvaus Zener Diode Array 1 Pair Common Anode 6.8V 200mW Mini3-G3-B
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 100nA @ 4V kokoonpano 1 Pair Common Anode