Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > ECA-1EM470
ECA-1EM470
ECA-1EM470
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ECA-1EM470 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ECA-1EM470
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero ECA-1EM470 Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1512334 pcs Tietolomake ECA-xxM Series, Type AECA-xxM Spec Sheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 25V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.197" Dia (5.00mm) Sarja M
Ripple Current @ High Frequency 221mA @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet ECA1EM470
P5151
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 15 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.079" (2.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.472" (12.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 47µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 47µF Sovellukset General Purpose