Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > ECA-1EM470B
ECA-1EM470B
ECA-1EM470B
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ECA-1EM470B luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ECA-1EM470B
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs4000 pcs10000 pcs
14000 pcs50000 pcs100000 pcs
Product parameter
Osa numero ECA-1EM470B Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2544023 pcs Tietolomake ECA-xxM Series, Type AECA-xxM Spec Sheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 25V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.197" Dia (5.00mm) Sarja M
Ripple Current @ High Frequency 221mA @ 10kHz Arvioinnit -