Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > ECA-2AHG3R3B
ECA-2AHG3R3B
ECA-2AHG3R3B
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ECA-2AHG3R3B luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ECA-2AHG3R3B
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 3.3UF 20% 100V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero ECA-2AHG3R3B Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 3.3UF 20% 100V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1271197 pcs Tietolomake ECA-2AHG3R3B View All Specifications
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 100V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.197" Dia (5.00mm) Sarja NHG
Ripple Current @ Low Frequency 31mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 62mA @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet ECA2AHG3R3B Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 15 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.472" (12.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 3.3µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 3.3µF