Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > ECA-2AHG471B
ECA-2AHG471B
ECA-2AHG471B
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ECA-2AHG471B luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ECA-2AHG471B
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 470UF 20% 100V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero ECA-2AHG471B Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 470UF 20% 100V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 92474 pcs Tietolomake ECA-2AHG471B View All Specifications
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 100V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.630" Dia (16.00mm) Sarja NHG
Ripple Current @ Low Frequency 715mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 1.073A @ 100kHz