Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > ECE-A1CKA100B
ECE-A1CKA100B
ECE-A1CKA100B
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ECE-A1CKA100B luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ECE-A1CKA100B
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 10UF 20% 16V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
6000 pcs
Product parameter
Osa numero ECE-A1CKA100B Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 10UF 20% 16V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1443314 pcs Tietolomake ECE-A1CKA100B View All Specifications
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 16V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.157" Dia (4.00mm) Sarja KA
Ripple Current @ Low Frequency 28mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 47.6mA @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet ECEA1CKA100B Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 15 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 10µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 10µF