Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > ECE-A1CKA220
ECE-A1CKA220
ECE-A1CKA220
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ECE-A1CKA220 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ECE-A1CKA220
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 22UF 20% 16V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero ECE-A1CKA220 Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 22UF 20% 16V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1505467 pcs Tietolomake ECE-A1CKA220 View All Specifications
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 16V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.157" Dia (4.00mm) Sarja KA
Ripple Current @ Low Frequency 39mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 66.3mA @ 10kHz