Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > ECE-P1KP183HA
ECE-P1KP183HA
ECE-P1KP183HA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ECE-P1KP183HA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ECE-P1KP183HA
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 18000UF 20% 80V SNAP
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero ECE-P1KP183HA Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 18000UF 20% 80V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5309 pcs Tietolomake T-UP Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 80V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 1.969" Dia (50.00mm) Sarja T-UP
Ripple Current @ Low Frequency 10A @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 11.5A @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In - 5 Lead
Muut nimet ECEP1KP183HA
P13280
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.984" (25.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.969" (50.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 23 mOhm @ 120Hz Yksityiskohtainen kuvaus 18000µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 5 Lead 23 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 18000µF Sovellukset General Purpose