Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > ECE-P2AA822HA
ECE-P2AA822HA
ECE-P2AA822HA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ECE-P2AA822HA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ECE-P2AA822HA
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 8200UF 20% 100V SNAP
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero ECE-P2AA822HA Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 8200UF 20% 100V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4866 pcs Tietolomake T-HA Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 100V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 1.969" Dia (50.00mm) Sarja T-HA
Ripple Current @ Low Frequency 6.14A @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 7.061A @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In - 5 Lead
Muut nimet ECEP2AA822HA
P13201
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.984" (25.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.969" (50.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 30 mOhm Yksityiskohtainen kuvaus 8200µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 5 Lead 30 mOhm 3000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 8200µF Sovellukset General Purpose