Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > ECE-T2AP103EA
ECE-T2AP103EA
ECE-T2AP103EA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ECE-T2AP103EA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ECE-T2AP103EA
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 10000UF 20% 100V SNAP
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero ECE-T2AP103EA Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 10000UF 20% 100V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4998 pcs Tietolomake T-UP Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 100V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 1.378" Dia (35.00mm) Sarja T-UP
Ripple Current @ Low Frequency 7.74A @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 8.901A @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Muut nimet ECET2AP103EA
P10038
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.886" (22.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 3.150" (80.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 33 mOhm @ 120Hz Yksityiskohtainen kuvaus 10000µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 33 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 10000µF Sovellukset General Purpose