Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > ECE-T2DA272FA
ECE-T2DA272FA
ECE-T2DA272FA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ECE-T2DA272FA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ECE-T2DA272FA
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 2700UF 20% 200V SNAP
Product parameter
Osa numero ECE-T2DA272FA Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 2700UF 20% 200V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4312 pcs Tietolomake T-HA Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 200V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 1.575" Dia (40.00mm) Sarja T-HA
Ripple Current @ Low Frequency 3.55A @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 4.97A @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Muut nimet ECET2DA272FA
P10656
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.886" (22.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.969" (50.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 86 mOhm Yksityiskohtainen kuvaus 2700µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 86 mOhm 3000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 2700µF Sovellukset General Purpose