Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > ECO-S2GP820AA
ECO-S2GP820AA
ECO-S2GP820AA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ECO-S2GP820AA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ECO-S2GP820AA
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 82UF 20% 400V SNAP
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4406 pcs
vertailuhinta
Product parameter
Osa numero ECO-S2GP820AA Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 82UF 20% 400V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 4406 pcs Tietolomake ECOS, ECEC (TS-UP Series)
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 400V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.787" Dia (20.00mm) Sarja TS-UP
Ripple Current @ Low Frequency 830mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 1.16A @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In
Muut nimet ECOS2GP820AA
P6138
Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.181" (30.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 2.022 Ohm @ 120Hz Yksityiskohtainen kuvaus 82µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2.022 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 82µF Sovellukset General Purpose