Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > ECO-S2HP101BA
ECO-S2HP101BA
ECO-S2HP101BA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ECO-S2HP101BA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ECO-S2HP101BA
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 500V SNAP
Product parameter
Osa numero ECO-S2HP101BA Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 500V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5376 pcs Tietolomake TS-UP Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 500V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.866" Dia (22.00mm) Sarja TS-UP
Ripple Current @ Low Frequency 990mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 1.39A @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In
Muut nimet ECOS2HP101BA
P7448
Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.772" (45.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.658 Ohm @ 120Hz Yksityiskohtainen kuvaus 100µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1.658 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 100µF Sovellukset General Purpose