Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > ECO-S2WP470CL
ECO-S2WP470CL
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ECO-S2WP470CL luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ECO-S2WP470CL
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 47UF 20% 450V SNAP
Product parameter
Osa numero ECO-S2WP470CL Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 47UF 20% 450V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4715 pcs Tietolomake TS-UP Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 450V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.984" Dia (25.00mm) Sarja TS-UP
Ripple Current @ Low Frequency 290mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 410mA @ 100kHz