Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > ECO-S2WP471EX
ECO-S2WP471EX
ECO-S2WP471EX
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ECO-S2WP471EX luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ECO-S2WP471EX
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP
Product parameter
Osa numero ECO-S2WP471EX Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5233 pcs Tietolomake TS-UP Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 450V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 1.378" Dia (35.00mm) Sarja TS-UP
Ripple Current @ Low Frequency 2.53A @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 3.542A @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In
Muut nimet ECOS2WP471EX
P7441
Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.772" (45.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 423 mOhm @ 120Hz Yksityiskohtainen kuvaus 470µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 423 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 470µF Sovellukset General Purpose