Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > ECP-U1C474MA5
ECP-U1C474MA5
ECP-U1C474MA5
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ECP-U1C474MA5 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ECP-U1C474MA5
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 0.47UF 20% 16VDC 1206
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero ECP-U1C474MA5 Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 0.47UF 20% 16VDC 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 245852 pcs Tietolomake ECP-U1C474MA5 View All Specifications
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 16V
Voltage Rating - AC - Toleranssi ±20%
päättyminen Solder Pads Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)