Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > ECQ-E2275JF
ECQ-E2275JF
ECQ-E2275JF
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ECQ-E2275JF luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ECQ-E2275JF
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 2.7UF 5% 250VDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero ECQ-E2275JF Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 2.7UF 5% 250VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 113503 pcs Tietolomake ECQ-E2275JF View All Specifications
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 250V
Voltage Rating - AC - Toleranssi ±5%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 1.024" L x 0.370" W (26.00mm x 9.40mm)