Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > ECQ-E2275RKB
ECQ-E2275RKB
ECQ-E2275RKB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ECQ-E2275RKB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ECQ-E2275RKB
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 2.7UF 10% 250VDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
600 pcs
Product parameter
Osa numero ECQ-E2275RKB Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 2.7UF 10% 250VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 105174 pcs Tietolomake ECQ-E(B) Series Datasheet
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 250V
Voltage Rating - AC - Toleranssi ±10%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.819" L x 0.366" W (20.80mm x 9.30mm)
Sarja ECQ-E(B) Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Radial
Muut nimet ECQE2275RKB Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 18 Weeks Lead Spacing 0.689" (17.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.854" (21.70mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polyester, Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 2.7µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial kapasitanssi 2.7µF