Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > ECQ-V1153JM2
ECQ-V1153JM2
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ECQ-V1153JM2 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ECQ-V1153JM2
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 0.015UF 5% 100VDC RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero ECQ-V1153JM2 Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 0.015UF 5% 100VDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4100 pcs Tietolomake ECQ-V Datasheet
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 100V
Voltage Rating - AC - Toleranssi ±5%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.295" L x 0.126" W (7.50mm x 3.20mm)
Sarja ECQ-V Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Radial
Muut nimet ECQV1153JM2 Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.315" (8.00mm) ominaisuudet -
Dielectric Material Polyester, Metallized - Stacked Yksityiskohtainen kuvaus 0.015µF Film Capacitor 100V Polyester, Metallized - Stacked Radial
kapasitanssi 0.015µF Sovellukset General Purpose