Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > ECQ-V1154JM9
ECQ-V1154JM9
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ECQ-V1154JM9 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ECQ-V1154JM9
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 0.15UF 5% 100VDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero ECQ-V1154JM9 Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 0.15UF 5% 100VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5435 pcs Tietolomake ECQ-V Datasheet
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 100V
Voltage Rating - AC - Toleranssi ±5%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.402" L x 0.130" W (10.20mm x 3.30mm)
Sarja ECQ-V Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Radial
Muut nimet ECQV1154JM9 Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.551" (14.00mm) ominaisuudet -
Dielectric Material Polyester, Metallized - Stacked Yksityiskohtainen kuvaus 0.15µF Film Capacitor 100V Polyester, Metallized - Stacked Radial
kapasitanssi 0.15µF Sovellukset General Purpose