Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > ECQ-V1J474JM
ECQ-V1J474JM
ECQ-V1J474JM
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ECQ-V1J474JM luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ECQ-V1J474JM
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 0.47UF 5% 63VDC RADIAL
Product parameter
Osa numero ECQ-V1J474JM Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 0.47UF 5% 63VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 3978 pcs Tietolomake ECQ-V Datasheet
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 63V
Voltage Rating - AC - Toleranssi ±5%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.402" L x 0.177" W (10.20mm x 4.50mm)
Sarja ECQ-V Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet ECQV1J474JM
P4544
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Spacing 0.295" (7.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.394" (10.00mm) ominaisuudet -
Dielectric Material Polyester, Metallized - Stacked Yksityiskohtainen kuvaus 0.47µF Film Capacitor 63V Polyester, Metallized - Stacked Radial
kapasitanssi 0.47µF Sovellukset General Purpose