Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > ECQ-V1J563JM2
ECQ-V1J563JM2
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ECQ-V1J563JM2 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ECQ-V1J563JM2
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 0.056UF 5% 63VDC RADIAL
Product parameter
Osa numero ECQ-V1J563JM2 Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 0.056UF 5% 63VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4600 pcs Tietolomake ECQ-V Datasheet
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 63V
Voltage Rating - AC - Toleranssi ±5%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.295" L x 0.126" W (7.50mm x 3.20mm)
Sarja ECQ-V Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Radial
Muut nimet ECQV1J563JM2 Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.307" (7.80mm) ominaisuudet -
Dielectric Material Polyester, Metallized - Stacked Yksityiskohtainen kuvaus 0.056µF Film Capacitor 63V Polyester, Metallized - Stacked Radial
kapasitanssi 0.056µF Sovellukset General Purpose