Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > ECW-F4684JLB
ECW-F4684JLB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ECW-F4684JLB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ECW-F4684JLB
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 0.68UF 5% 400VDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
Product parameter
Osa numero ECW-F4684JLB Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 0.68UF 5% 400VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 72003 pcs Tietolomake ECW-F4684JLB View All Specifications
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 400V
Voltage Rating - AC - Toleranssi ±5%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.807" L x 0.465" W (20.50mm x 11.80mm)
Sarja ECW-F(L) Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet ECWF4684JLB Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 16 Weeks Lead Spacing 0.492" (12.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.925" (23.50mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 0.68µF Film Capacitor 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapasitanssi 0.68µF