Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > ECW-F4753HLB
ECW-F4753HLB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ECW-F4753HLB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ECW-F4753HLB
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 0.075UF 3% 400VDC RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
300 pcs
Product parameter
Osa numero ECW-F4753HLB Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 0.075UF 3% 400VDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 61661 pcs Tietolomake ECW-F4753HLB View All Specifications
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 400V
Voltage Rating - AC - Toleranssi ±3%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.512" L x 0.287" W (13.00mm x 7.30mm)
Sarja ECW-F(L) Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet ECWF4753HLB Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 16 Weeks Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.594" (15.10mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 0.075µF Film Capacitor 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapasitanssi 0.075µF