Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > ECW-FE2J105J
ECW-FE2J105J
ECW-FE2J105J
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ECW-FE2J105J luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ECW-FE2J105J
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 1UF 5% 630VDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero ECW-FE2J105J Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 1UF 5% 630VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 630V
Voltage Rating - AC - Toleranssi ±5%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 1.024" L x 0.394" W (26.00mm x 10.00mm)