Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > ECW-FE2J105JA
ECW-FE2J105JA
ECW-FE2J105JA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ECW-FE2J105JA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ECW-FE2J105JA
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 1UF 5% 630VDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
300 pcs
Product parameter
Osa numero ECW-FE2J105JA Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 1UF 5% 630VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 630V
Voltage Rating - AC - Toleranssi ±5%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 1.024" L x 0.394" W (26.00mm x 10.00mm)
Sarja ECWFE Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Radial
Muut nimet ECWFE2J105JA Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 14 Weeks Lead Spacing 0.886" (22.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.669" (17.00mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 1µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapasitanssi 1µF