Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > ECW-FE2W225J
ECW-FE2W225J
ECW-FE2W225J
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ECW-FE2W225J luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ECW-FE2W225J
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 2.2UF 5% 450VDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero ECW-FE2W225J Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 2.2UF 5% 450VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 450V
Voltage Rating - AC - Toleranssi ±5%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.689" L x 0.394" W (17.50mm x 10.00mm)
Sarja ECWFE Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet ECWFE2W225J
P16847
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 13 Weeks Lead Spacing 0.591" (15.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.630" (16.00mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 2.2µF Film Capacitor 450V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapasitanssi 2.2µF