Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > ECW-FE2W334KA
ECW-FE2W334KA
ECW-FE2W334KA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ECW-FE2W334KA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ECW-FE2W334KA
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 0.33UF 10% 450VDC RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero ECW-FE2W334KA Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 0.33UF 10% 450VDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 450V
Voltage Rating - AC - Toleranssi ±10%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.512" L x 0.236" W (13.00mm x 6.00mm)
Sarja ECWFE Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Radial
Muut nimet ECWFE2W334KA Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 14 Weeks Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.472" (12.00mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 0.33µF Film Capacitor 450V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapasitanssi 0.33µF