Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > ECW-FE2W474QA
ECW-FE2W474QA
ECW-FE2W474QA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ECW-FE2W474QA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ECW-FE2W474QA
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 0.47UF 10% 450VDC RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
1200 pcs
Product parameter
Osa numero ECW-FE2W474QA Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 0.47UF 10% 450VDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 450V
Voltage Rating - AC - Toleranssi ±10%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.512" L x 0.276" W (13.00mm x 7.00mm)
Sarja ECWFE Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Radial
Muut nimet ECWFE2W474QA Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 14 Weeks Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.512" (13.00mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 0.47µF Film Capacitor 450V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapasitanssi 0.47µF