Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > ECW-H10102HV
ECW-H10102HV
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ECW-H10102HV luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ECW-H10102HV
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 1000PF 3% 1KVDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero ECW-H10102HV Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 1000PF 3% 1KVDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 143687 pcs Tietolomake ECW-H10102HV View All Specifications
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 1000V (1kV)
Voltage Rating - AC - Toleranssi ±3%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.709" L x 0.256" W (18.00mm x 6.50mm)
Sarja ECW-H(V) Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet ECWH10102HV Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 16 Weeks Lead Spacing 0.591" (15.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.591" (15.00mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 1000pF Film Capacitor 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial kapasitanssi 1000pF