Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > ECW-H6114HC
ECW-H6114HC
ECW-H6114HC
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ECW-H6114HC luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ECW-H6114HC
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 0.11UF 3% 630VDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero ECW-H6114HC Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 0.11UF 3% 630VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 630V
Voltage Rating - AC - Toleranssi ±3%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.815" L x 0.354" W (20.70mm x 9.00mm)
Sarja ECW-H(C) Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet ECWH6114HC
P122462
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 15 Weeks Lead Spacing 0.689" (17.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.606" (15.40mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 0.11µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapasitanssi 0.11µF