Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > ECW-H6214HC
ECW-H6214HC
ECW-H6214HC
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ECW-H6214HC luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ECW-H6214HC
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 0.21UF 3% 630VDC RADIAL
Product parameter
Osa numero ECW-H6214HC Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 0.21UF 3% 630VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 630V
Voltage Rating - AC - Toleranssi ±3%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.815" L x 0.488" W (20.70mm x 12.40mm)