Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiini - Polymeerikondensaattorit > EEF-CD0K330XR
EEF-CD0K330XR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta EEF-CD0K330XR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero EEF-CD0K330XR
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM POLY 33UF 20% 8V SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero EEF-CD0K330XR Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM POLY 33UF 20% 8V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5807 pcs Tietolomake SP-Cap™ Series Product Catalog
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 8V
Tyyppi Polymer Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Koko / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Sarja SP-Cap CD Arvioinnit -
Pakkaus / Case 2917 (7343 Metric) Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.075" (1.90mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 33µF 8V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 1000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 33µF Sovellukset General Purpose