Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiini - Polymeerikondensaattorit > EEF-CD0K8R2ER
EEF-CD0K8R2ER
EEF-CD0K8R2ER
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta EEF-CD0K8R2ER luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero EEF-CD0K8R2ER
Valmistaja Panasonic Electronic Components
Kuvaus CAP ALUM POLY 8.2UF 20% 8V SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
3500 pcs
Product parameter
Osa numero EEF-CD0K8R2ER Valmistaja Panasonic Electronic Components
Kuvaus CAP ALUM POLY 8.2UF 20% 8V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 140698 pcs Tietolomake FD, CD, UD, EU Series
Kategoria kondensaattorit Tyyppi Polymer
Toleranssi 8.2µF Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Sarja SP-Cap CD
RoHS-tila Tape & Reel (TR) Ripple Current - matala taajuus General Purpose
Ripple Current - korkea taajuus - Polarisaatio 2917 (7343 Metric)
Pitch - Liitin 8V Pakkaus / Case -
Muut nimet EEFCD0K8R2ER Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 14 Weeks Valmistajan osanumero EEF-CD0K8R2ER
Lifetime @ Temp. 55 mOhm Lead Spacing 1.4A @ 100kHz
impedanssi - Korkeus - Istuva (Max) 0.075" (1.90mm)
Laajennettu kuvaus 8.2µF ±20% 8V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 55 mOhm 1000 Hrs @ 105°C ESR (Equivalent Series Resistance) ±20%
Kuvaus CAP ALUM POLY 8.2UF 20% 8V SMD Sovellukset 1000 Hrs @ 105°C