Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiini - Polymeerikondensaattorit > EEF-CT0J101R
EEF-CT0J101R
EEF-CT0J101R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta EEF-CT0J101R luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero EEF-CT0J101R
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM POLY 100UF 20% 6.3V SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero EEF-CT0J101R Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM POLY 100UF 20% 6.3V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 63498 pcs Tietolomake CS, CT, CX Series Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 6.3V
Tyyppi Polymer Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Sarja SP-Cap CT Ripple Current @ High Frequency 5.1A @ 100kHz