Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiini - Polymeerikondensaattorit > EEF-CT1D330R
EEF-CT1D330R
EEF-CT1D330R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta EEF-CT1D330R luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero EEF-CT1D330R
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM POLY 33UF 20% 20V SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero EEF-CT1D330R Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM POLY 33UF 20% 20V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 114301 pcs Tietolomake CS, CT, CX Series Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 20V
Tyyppi Polymer Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Sarja SP-Cap CT Ripple Current @ High Frequency 3.2A @ 100kHz