Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiini - Polymeerikondensaattorit > EEF-UE0K151R
EEF-UE0K151R
EEF-UE0K151R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta EEF-UE0K151R luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero EEF-UE0K151R
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM POLY 150UF 20% 8V SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero EEF-UE0K151R Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM POLY 150UF 20% 8V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 69882 pcs Tietolomake FD, CD, UD, EU Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 8V
Tyyppi Polymer Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Koko / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)