Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiini - Polymeerikondensaattorit > EEF-WA0J221P
EEF-WA0J221P
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta EEF-WA0J221P luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero EEF-WA0J221P
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM POLY 220UF 20% 6.3V SMD
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 5985 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero EEF-WA0J221P Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM POLY 220UF 20% 6.3V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 5985 pcs Tietolomake EEF-WA Series Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 6.3V
Tyyppi Polymer Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)