Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > EET-HC2D102CF
EET-HC2D102CF
EET-HC2D102CF
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta EET-HC2D102CF luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero EET-HC2D102CF
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero EET-HC2D102CF Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4822 pcs Tietolomake TS-HC Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 200V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.984" Dia (25.00mm) Sarja TS-HC
Ripple Current @ Low Frequency 2.07A @ 120Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Muut nimet EETHC2D102CF
P13233
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.394" (10.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 199 mOhm @ 120Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 1000µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 199 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 1000µF