Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > EET-HC2D102HA
EET-HC2D102HA
EET-HC2D102HA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta EET-HC2D102HA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero EET-HC2D102HA
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero EET-HC2D102HA Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5342 pcs Tietolomake TS-HC Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 200V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.866" Dia (22.00mm) Sarja TS-HC
Ripple Current @ Low Frequency 2.3A @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 3.22A @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In
Muut nimet EETHC2D102HA
P13977
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 2.047" (52.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 199 mOhm @ 120Hz Yksityiskohtainen kuvaus 1000µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 199 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 1000µF Sovellukset General Purpose