Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > EEU-FC0J152SB
EEU-FC0J152SB
EEU-FC0J152SB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta EEU-FC0J152SB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero EEU-FC0J152SB
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 1500UF 20% 6.3V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
Product parameter
Osa numero EEU-FC0J152SB Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 1500UF 20% 6.3V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 140349 pcs Tietolomake EEUFC0J152SB View All Specifications
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 6.3V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm) Sarja FC
Ripple Current @ Low Frequency 964mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 1.22A @ 100kHz
Arvioinnit AEC-Q200 Polarisaatio Polar
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet EEUFC0J152SB Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 15 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 65 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 0.630" (16.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 1500µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 1500µF Sovellukset Automotive