Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > EEU-FC0J182B
EEU-FC0J182B
EEU-FC0J182B
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta EEU-FC0J182B luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero EEU-FC0J182B
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 1800UF 20% 6.3V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs1000 pcs2500 pcs
5000 pcs12500 pcs25000 pcs
Product parameter
Osa numero EEU-FC0J182B Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 1800UF 20% 6.3V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 265730 pcs Tietolomake EEUFC0J182B View All Specifications
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 6.3V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Sarja FC
Ripple Current @ Low Frequency 1.152A @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 1.44A @ 100kHz