Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > EEU-FC0J391
EEU-FC0J391
EEU-FC0J391
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta EEU-FC0J391 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero EEU-FC0J391
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 390UF 20% 6.3V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero EEU-FC0J391 Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 390UF 20% 6.3V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 467411 pcs Tietolomake EEU-FC0J391 View All Specifications
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 6.3V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Sarja FC
Ripple Current @ Low Frequency 416.25mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 555mA @ 100kHz